O R A R U L Campionatului raionului Orhei la fotbal, ediţia VIII-a, 2015 ( Turul – II )

 

A P R O B A T                                                                                          A P R O B A T

Director DÎTS                                                                               Preşedintele Asociaţiei de Fotbal _____________ E.Ştefîrţa                                                                           _____________ A.Globa

,,___”_____________2015                                                                       ,,___”_____________2015

 

O R A R U L

Campionatului raionului Orhei la fotbal, ediţia VIII-a, 2015

( Turul – II )

 

 

Etapa X – 02.08.15                                                   Etapa XI – 09.08.15

  1. Peresecina – Pelivan                                              1. Piatra – Peresecina
  2. Piatra –  Mitoc                                                        2. Braviceni – Pelivan
  3. Isacova – Braviceni                                                3. Mitoc – Orhei
  4. Orhei – Cucuruzeni                                                 4. Donici – Isacova
  5. Samananca– Donici                                               5. Cucuruzeni – Samananca

`

Etapa XII – 16.08.15                                                             Etapa XIII – 23.08.15

  1. Peresecina – Mitoc                                           1. Isacova – Peresecina
  2. Pelivan– Isacova                                                 2. Mitoc – Cucuruzeni
  3. Cucuruzeni – Piatra                                3. Pelivan – Samananca
  4. Samananca – Braviceni                                    4. Donici – Piatra
  5. Orhei –Donici 5. Braviceni – Orhei

 

`  Etapa XIV – 30.08.15                                                            Etapa XV – 06.09.15

  1. Peresecina – Cucuruzeni                                         1. Samananca – Peresecina

2 Samananca – Isacova                                               2. Donici – Cucuruzeni

  1. Mitoc – Donici                                               3. Isacova – Orhei
  2. Orhei – Pelivan                                                4 Braviceni – Mitoc
  3. Piatra – Braviceni                         5. Pelivan – Piatra

 

`  Etapa XVI – 13.09.15                                                            Etapa XVII – 20.09.15

  1. Peresecina – Donici 1. Orhei – Peresecina

2 Samananca – Orhei                                                             2. Braviceni – Donici

  1. Cucuruzeni – Braviceni                                                3. Piatra – Samananca
  2. Isacova – Piatra                                                4. Pelivan – Cucuruzeni
  3. Mitoc – Pelivan             5. Isacova – Mitoc

 

`  Etapa XVIII – 20.09.15

  1. Peresecina – Braviceni

2 Piatra – Orhei

  1. Donici – Pelivan
  2. Mitoc – Samananca
  3. Cucuruzeni – Isacova